Aerator fontannowy 0,75kW 1-fazowy

2 164,80 zł
Brutto
Ilość

Aeratory to urządzenia do przewietrzania, napowietrzania i natleniania wody w stawach hodowlanych. Urządzenia te służą także do przemieszczania oraz oczyszczania wody hodowlanej na farmach rybnych, w celu intensyfikacji produkcji. Wykorzystywane są również do napowietrzania wody w okresie letnim, kiedy w wodzie brakuje tlenu i istnieje niebezpieczeństwo śnięcia ryb. Zimą używane są do napowietrzania wody w magazynach ryb karpiowych. Aeratory stosuje się również do likwidacji stref beztlenowych w głębszych zbiornikach wodnych.

Aerator fontannowy 0,75kW 1-fazowy powoduje sztuczną cyrkulacje wody. Jest lekki, cichy, poręczny i łatwy w instalacji. To połączenie pompy pływającej i dyszy rozpylającej, ale może być także używany bez dyszy. Stosowany jako fontanna dekoracyjna w stawach rekreacyjnych. Odpowiada za usuwanie szkodliwych gazów ze stawów hodowlanych. Może być stosowany w kopułach tlenowych. 

NR KATALOGOWY SYMBOL MOC [kW] NAPIĘCIE [V/50Hz] ŚREDNICA ROZPRYSKU [m] WYDAJNOŚĆ [m3/h]
6.1.3.4 YFBD750-5-25 0,75 230 6 - 8 25

*Poniżej film na którym zaprezentowany jest aerator fontannowy 1,5 kW

4 produktów w tej samej kategorii

<p>Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.</p> Akceptuj Więcej informacji Odrzuć