AQUAPOLTECH

Według Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), hodowla ryb, skorupiaków i roślin wodnych jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sektorów produkcji żywności. Obecnie pochodzi z niego około połowa wszystkich spożywanych na świecie ryb. Nasza działalność - sprzedaż niezbędnego do hodowli ryb sprzętu - idealnie wpasowuje się w obecną sytuację rynkową, która wynika zarówno z rosnącego popytu na produkty rybne, jak i z kurczących się zasobów ryb w morzach oraz oceanach.

Firma Aquapoltech powstała w 2008 roku, a jej nazwa została stworzona z połączenia polskiej myśli technologicznej i akwakultury. Jesteśmy młodym, energicznym zespołem pasjonatów, którzy codziennie poszukują nowych rozwiązań usprawniających i ułatwiających hodowlę ryb. 

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w roli producenta i sprzedawcy, ale także hodowcy ryb, dzięki któremu możemy naszym Klientom zaoferować fachową pomoc w doborze odpowiednich urządzeń. 

Sklep internetowy Aquapoltech powstał z myślą o usprawnieniu procesu poszukiwania pomocnych przy hodowli ryb produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo aparaturę natleniającą, pomiarową,  środki antyglonowe, baseny i sprzęt do hodowli i transportu ryb, osprzęt do wylęgarni, a nawet noże do przetwórni ryb. 

Dzięki stałemu kontaktowi i wymianie doświadczeń zarówno z hodowcami, jak i najlepszymi naukowcami z Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego, stale poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne urządzenia i rozwiązania na miarę potrzeb naszych Klientów. 

Zapraszamy!